|
|
| Ονομασία μάρκας: | NUOYINGJIAYE |
| Αριθμός μοντέλου: | NYRD808 |
| MOQ: | PC 1 |
| τιμή: | $450 to $1700 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | προ μήνας 1000 PC |
Περιγραφή Υπερήχων ψηφιακών μετρητών ροής καυσίμων νερού ανοικτού καναλιού
Αποτελείται από δύο στοιχεία, έναν οικοδεσπότη, ο οποίος διαθέτει οθόνη και ένα ολοκληρωμένο πληκτρολόγιο για προγραμματισμό, και έναν μετατροπέα, ο οποίος πρέπει να τοποθετείται απευθείας πάνω από την επιφάνεια που πρέπει να μετρηθεί.Μπορεί να εφαρμοστεί ευρέως στην προστασία του περιβάλλοντος, επεξεργασία νερού, άρδευση, χημικές και άλλες βιομηχανίες.
Λεπτομερείς εικόνες Υπερήχων ανοιχτού καναλιού ψηφιακό μετρητή ροής καυσίμου νερού
![]()
![]()
Προδιαγραφή Υπερήχων ψηφιακό μετρητή ροής καυσίμου νερού ανοικτού καναλιού
| Πεδίο αισθήσεων | 3m; 5m; 8m; 10m; 12m; 15m; 20m; 25m; 30m |
| Άγρυπνη περιοχή | < 0,3m-1,5m |
| Ακριβότητα | ± 0,3% F.S. |
| Εμφάνιση | LCD |
| Απόφαση | 1 mm |
| Πλακέτο | 16 κλειδιά |
| Αποδόσεις |
4 ~ 20mA ((standard); 0 ~ 20mA; 1 ~ 5V; 0 ~ 5V; 0-10V; 1-10V; RS485; HART 4 ρελέ (Δυνατότητα επαφής AC:5A 250V DC:10A 120V) |
| Κατανάλωση | < 8W |
| Υλικό | ABS |
| Μέγεθος οθόνης αναπαραγωγής | 240 mm × 184 mm × 110 mm |
| Μέγεθος αισθητήρα |
Μέγεθος μεγέθους ως παρακάτω εικόνες Φ41×100×Φ30 (για εμβέλεια:1 m) · Φ55mm×119mm×G1 1/2 (για εμβέλεια: 3 m) Φ74mm×135mm×M60 (για εμβέλεια: 3~15 m)'Φ109mm×200mm×M30 (για εμβέλεια: 16~35 m) |
| Μέγεθος εγκατάστασης | G1 1/2 (((3m); M60x2 (5-15m); M30X1.5 (20-30m) |
| Διάταξη 3 | 10 μέτρα (προαιρετικά) |
| Περιβάλλον λειτουργίας | κανονική θερμοκρασία, κανονική πίεση |
| Στον βαθμό προστασίας |
IP53 για όργανο IP65 για αισθητήρα (προαιρετικό) |
Χαρακτηριστικά Υπερήχων ανοιχτού καναλιού ψηφιακό μετρητή ροής καυσίμου νερού
Χαμηλή κατανάλωση ισχύος αισθητήρα, εύκολη εγκατάσταση και προσανατολισμό, εφαρμογή άγρια, πρότυπη έξοδος 4-20mA, χρησιμοποιήστε το ξεχωριστά ως μετρητή επιπέδου υγρού
Εύκολη λειτουργία, χρησιμοποιείται ευρέως σε λεπτές πλάκες ορθογώνιο φράγμα, τριγωνικό φράγμα, parshall καυσίμων και ούτω καθεξής.
Βάσει της ζήτησης του χρήστη, μπορεί να συνδέσει flash δίσκο, μικρο εκτυπωτή και μπαταρία αποθήκευσης.
Εφαρμογές Υπερήχων ψηφιακό μετρητή ροής καυσίμων νερού ανοικτού καναλιού
Ηλεκτρική ενέργεια, ορυχεία, εργοστάσια, πόροι αστικών λυμάτων, συστήματα ελέγχου και άλλοι συναφείς τομείς, όπως: πισίνα ιζηματοποίησης, διαδικασία πλύσης άνθρακα, επεξεργασία λυμάτων κλπ.
Διάμετρος Υπερήχων ανοιχτού καναλιού ψηφιακό μετρητή ροής καυσίμου νερού
![]()
![]()
Συγγενικά προϊόντα
![]()
Υπερήχων μετρητή Μετρητής επιπέδου ραντάρΜετρητής ροής υπερήχωνΜμέτρο ροής οπίσθιας
![]()
ΟΜετρητής ροής υπερήχων ΟΜετρητής ροής υπερήχωνΜετρητής ροής τουρμπίνης
Γενικές ερωτήσεις
Ε: Πόσο καιρό θα μου απαντήσεις;
Α: Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας το συντομότερο δυνατόν, αλλά εντός 12 ωρών.
Ε: Μπορώ να έχω μερικά δείγματα;
Α: Ναι, η παραγγελία δείγματος είναι διαθέσιμη για έλεγχο ποιότητας και δοκιμή αγοράς.
Ε: Πόσο σύντομα μπορείτε να οργανώσετε την παραγωγή σας;
Α: Μόλις λάβετε την επιβεβαίωση του προϊόντος σας και λάβετε την προκαταβολή, η παραγωγή θα ξεκινήσει αμέσως.
Ε: Ποιο είναι το χρόνο παράδοσης;
Α: Συνήθως διαρκεί περίπου 3-5 εργάσιμες ημέρες για μικρή παραγγελία και 10-15 ημέρες για μεγάλη παραγγελία.
Ε: Πώς ελέγχετε την ποιότητά σας;
Α: Τρία βήματα επιθεώρησης ((αρχικών, παραγωγής και τελικών προϊόντων) + καλή υπηρεσία εγγύησης ((1 έτος δωρεάν για να αλλάξετε ένα νέο χωρίς ανθρώπινους παράγοντες βλάβης).
Ε: Ποια πιστοποιητικά έχετε;
Α:ISO9000, CE, πιστοποίηση ανθεκτικής στην έκρηξη, έτοιμο RoHs. Και πριν από την παράδοση των εμπορευμάτων, πιστοποίηση ελέγχου ποιότητας και ασφάλειας που εκδίδεται από τρίτους μπορεί επίσης να προσφερθεί.
Ε: Μπορώ να επισκεφτώ το εργοστάσιό σας;
Α: Καλώς ήρθατε! Πετάξτε στο αεροδρόμιο Xian Yang. Ήταν μεγάλη χαρά για εμάς.
Ε: Ποιοι είναι οι όροι εγγύησης;
Α: Προσφέρουμε 12 μήνες εγγύηση.
Ε: Μπορείτε να παρέχετε OEM & εξατομικευμένη υπηρεσία;
Α:Ναι, OEM και ODM είναι διαθέσιμα, έχουμε το επαγγελματικό τμήμα R & D που μπορεί να σας παρέχει επαγγελματικές λύσεις.
Εάν έχετε άλλες ερωτήσεις, επικοινωνήστε μαζί μας.
Σερίνα Τζιανγκ, διευθύντρια πωλήσεων.
Τηλέφωνο/WhatsApp: +86 15934851597