|
|
| Ονομασία μάρκας: | NUOYING |
| Αριθμός μοντέλου: | NYUHZ |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | $101~$153/pc |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 τεμάχια το μήνα |
Μετρητής Μεταλλάκτης Υδροστατικής Μαγνητικός Χωρητικότητας Μετρητής Στάθμης Δεξαμενής Μαγνητικός Αισθητήρας Στάθμης Υγρού
Μαγνητικός Αισθητήρας Στάθμης Υγρού Χαρακτηριστικά Σχεδιασμού
Εύρος πίεσης σχεδιασμού από πλήρες κενό έως 10 MPa
Εύρος θερμοκρασίας σχεδιασμού-50~+350°C
Επαγγελματικός σχεδιασμός για ειδική πίεση και θερμοκρασία
Μαγνητικός Αισθητήρας Στάθμης ΥγρούΠεδία εφαρμογής
Ο μαγνητικός μετρητής στάθμης πτερυγίων μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την ανίχνευση στάθμης διαφόρων πύργων, δεξαμενών, αυλακιών, σφαιρικών δοχείων και λεβήτων. Ο μαγνητικός μετρητής στάθμης πτερυγίων μπορεί να επιτύχει υψηλή στεγανότητα, αντιδιαρροή και είναι κατάλληλος για περιπτώσεις υψηλής θερμοκρασίας, υψηλής πίεσης, ανθεκτικές στη διάβρωση.
Μαγνητικός Αισθητήρας Στάθμης ΥγρούΤεχνικές Παράμετροι
| Τυπική εφαρμογή | Μέτρηση στάθμης υγρού |
| Εύρος μέτρησης | 0~6m |
| Ακρίβεια μέτρησης | ±3mm, ±5mm (προαιρετικό) |
| Πυκνότητα μέσου | ≥0.425g/cm³ |
| Διαφορά πυκνότητας | ≥0.1 g/cm³ |
| Ιξώδες μέσου | ≤0.4Pa.S |
| Έξοδος ελέγχου | 220VAC, 1A |
| Έξοδος μετάδοσης | 4~20mA (τροφοδοσία 24VDC) |
| Θερμοκρασία διεργασίας | -50~+350 °C |
| Πίεση διεργασίας | -0.1~+16MPa |
| Σύνδεση διεργασίας | Φλάντζα (προαιρετικό) |
| Βαθμός προστασίας | IP67 (προαιρετικό) |
| Βαθμός αντιεκρηκτικής προστασίας: | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (λεπτομέρειες στο πιστοποιητικό) |
Σημείωση: Τα προϊόντα μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις ειδικές απαιτήσεις των χρηστών.
Μαγνητικός Αισθητήρας Στάθμης ΥγρούΣχετικές Εικόνες
![]()
![]()