|
|
| Ονομασία μάρκας: | NUOYING |
| Αριθμός μοντέλου: | NYUHZ |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | $103~$156/pc |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 τεμάχια το μήνα |
Μαγνητικός Πομπός Στάθμης με Πτερύγιο Πλευρικής/Άνω Στήριξης, Δείκτης Μαγνητικής Στάθμης για Δεξαμενή Νερού
Μαγνητικός Πομπός Στάθμης με Πτερύγιο Χαρακτηριστικά Σχεδιασμού
• Απλή δομή, συμπαγής και αξιόπιστη, σταθερή λειτουργία
• Η κλίμακα απεικόνισης στο πεδίο είναι σαφής, ευδιάκριτη και εύκολη στην ανάγνωση
• Μπορούν να μετρηθούν και να υποδειχθούν στάθμες υγρών που είναι διαβρωτικά, εύφλεκτα, τοξικά, υψηλής θερμοκρασίας, αναδευόμενα και μολυσμένα
• Πολλαπλές μορφές εγκατάστασης, πολλαπλές μορφές σύνδεσης μπορούν να είναι προαιρετικές
Μαγνητικός Πομπός Στάθμης με Πτερύγιο Πεδία Εφαρμογής
Ο μαγνητικός μετρητής στάθμης με πτερύγιο μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την ανίχνευση στάθμης μέσου σε διάφορους πύργους, δεξαμενές, αυλάκια, σφαιρικές δεξαμενές και λέβητες. Ο μαγνητικός μετρητής στάθμης με πτερύγιο μπορεί να επιτύχει υψηλή στεγανότητα, αντιδιαρροή και είναι κατάλληλος για περιπτώσεις υψηλής θερμοκρασίας, υψηλής πίεσης, ανθεκτικές στη διάβρωση.
Μαγνητικός Πομπός Στάθμης με Πτερύγιο Τεχνικές Παράμετροι
| Τυπική εφαρμογή | Μέτρηση στάθμης υγρού |
| Εύρος μέτρησης | 0~6μ |
| Ακρίβεια μέτρησης | ±3mm, ±5mm (προαιρετικό) |
| Πυκνότητα μέσου | ≥0.425g/cm³ |
| Διαφορά πυκνότητας | ≥0.1 g/cm³ |
| Ιξώδες μέσου | ≤0.4Pa.S |
| Έξοδος ελέγχου | 220VAC, 1A |
| Έξοδος μετάδοσης | 4~20mA (τροφοδοσία 24VDC) |
| Θερμοκρασία διεργασίας | -50~+350 °C |
| Πίεση διεργασίας | -0.1~+16MPa |
| Σύνδεση διεργασίας | Φλάντζα (προαιρετικό) |
| Βαθμός προστασίας | IP67 (προαιρετικό) |
| Βαθμός αντιεκρηκτικής προστασίας: | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (λεπτομέρειες στο πιστοποιητικό) |
Σημείωση: Τα προϊόντα μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις ειδικές απαιτήσεις των χρηστών.
Μαγνητικός Πομπός Στάθμης με Πτερύγιο Σχετικές Εικόνες
![]()
![]()