|
|
| Ονομασία μάρκας: | NUOYINGJIAYE |
| Αριθμός μοντέλου: | NT-PT100 |
| MOQ: | 10PCS |
| τιμή: | $5.0~$25.0 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5000pcs/pre μήνας |
Αισθητήρας Μετατροπέα Θερμοκρασίας PT100 RTD
![]()
Περιγραφή Αισθητήρα Μετατροπέα Θερμοκρασίας PT100 RTD:
Αυτός ο αισθητήρας μετατροπέας θερμοκρασίας RTD μονάδα ελέγχου θερμοκρασίας PLC αντίστασης υποστηρίζει τέσσερα είδη θερμικής αντίστασης PT50, PT100, PT500, PT1000 και οκτώ είδη θερμοζεύγους E, J, B, K, N, R, S, T.
Τεχνικές Παράμετροι Αισθητήρα Μετατροπέα Θερμοκρασίας PT100 RTD:
| Όνομα | Αισθητήρας Μετατροπέα Θερμοκρασίας PT100 RTD |
| Εύρος | εξαρτάται από τον αισθητήρα (Τυπικό 0-50°C, 0-100°C, 0-150°C, 0-200°C, 0-300°C, 0-400°C, -50-50°C) |
| Τροφοδοσία | 24VDC |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | |
| Έξοδος | 4~20mA, 0-5V, 0-10V |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40~+85°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40~+100°C |
| Βαθμός προστασίας Σφράγιση | IP00, IP66 (Εγκατάσταση) |
| Ακρίβεια | ±0.2%FS |
| Προστασία | IP65 ή IP67 Υψηλή μαγνητική συμβατότητα |
| Σταθερότητα | ± 0.1% FS / Έτος |
Χαρακτηριστικά Αισθητήρα Μετατροπέα Θερμοκρασίας PT100 RTD:
① Υψηλή ακρίβεια 0.1%
② Πολλαπλές είσοδοι σήματος
③ Έρχεται με σύνδεση USB
④ Το εύρος εισόδου μπορεί να ρυθμιστεί
Αισθητήρας Μετατροπέα Θερμοκρασίας PT100 RTD Διάγραμμα καλωδίωσης:
![]()
![]()