|
|
| Ονομασία μάρκας: | NUOYING |
| Αριθμός μοντέλου: | NYUHZ-FQ |
| MOQ: | 1 εκατ. |
| τιμή: | $118~$700/pc |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 τεμάχια το μήνα |
NYUHZ-FQ Μαγνητικός διακόπτης επιπέδου πλεύσης για δεξαμενές νερού με πιστοποιητικό CE SS316L Μεταδότης επιπέδου πλεύσης επιπέδου νερού
NYUHZ-FQ Μαγνητικός διακόπτης επιπέδου πλεύσης για δεξαμενές νερού Χαρακτηριστικά σχεδιασμού
- Δεν ξέρω.◎ Προσαρμοσμένο σχεδιασμό, έλεγχο πολλών σημείων, ευρύ φάσμα εφαρμογών
◎ Απλή δομή, βολική εγκατάσταση και χαμηλό κόστος συντήρησης
◎ Σταθερή και αξιόπιστη απόδοση, ισχυρή ικανότητα κατά των κεραυνών και των παρεμβολών
NYUHZ-FQ Μαγνητικός διακόπτης επιπέδου πλεύσης για δεξαμενές νερού Τεχνικές παραμέτρους
| Πρότυπο προϊόντος | NYUHZ-FQ |
| Τυπική εφαρμογή | Μέτρηση επιπέδου υγρού |
| Υλικό πλεύσης | Φ4, PP, 304, PTFE |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20~+70°C |
| Μέση θερμοκρασία | -20~+125°C |
| Έξοδος σήματος | 4-20mA, SPDT |
| Πίεση διαδικασίας | -0,1 έως 2,0 MPa |
| Μέση πυκνότητα | 00,5-2,0g/cm3 |
| Μέση ιξώδες | ≤ 0,05 Pa.S. |
| Σύνδεση διαδικασίας | Φλάντζες, νήματα |
| Επίπεδο προστασίας | IP65, IP67, IP68 (προαιρετικό) |
| Ασφάλεια από εκρήξεις | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (περισσότερες λεπτομέρειες στο πιστοποιητικό) |
Σημείωση: Τα προϊόντα μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις ειδικές απαιτήσεις των χρηστών.
NYUHZ-FQ Μαγνητικός διακόπτης επιπέδου πλεύσης για δεξαμενές νερού Συνδεδεμένες εικόνες
![]()
![]()