|
|
| Ονομασία μάρκας: | NUOYING |
| Αριθμός μοντέλου: | NYUHZ-FQ |
| MOQ: | 1 εκατ. |
| τιμή: | $120~$700/pc |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 τεμάχια το μήνα |
NYUHZ-FQ διακόπτης επιπέδου πλεύσης για τη μέτρηση επιπέδου υγρού με έλεγχο επιπέδου CE και SIL
NYUHZ-FQΕναλλακτικός ρυθμιστής επιπέδου πλεύσης Αρχή λειτουργίας
Ο διακόπτης επιπέδου πλεύσης είναι σχεδιασμένος με βάση την επιβίωση και τη μαγνητική αρχή.ο πλωτής με το μαγνητικό χάλυβα κατεβαίνει και κινείται πάνω και κάτω κατά μήκος του σωλήνα καθοδήγησηςΟ σωλήνας ξηρής ελαστικής στο σωλήνα καθοδήγησης ενεργεί υπό τη μαγνητική επίδραση του μαγνητήρα και εκπέμπει το σήμα αντίστασης ή το σήμα διακόπτη που αντιστοιχεί στο επίπεδο του υγρού.
NYUHZ-FQΕναλλακτικός ρυθμιστής επιπέδου πλεύσης Χαρακτηριστικά σχεδιασμού
- Δεν ξέρω.◎ Προσαρμοσμένο σχεδιασμό, έλεγχο πολλών σημείων, ευρύ φάσμα εφαρμογών
◎ Απλή δομή, βολική εγκατάσταση και χαμηλό κόστος συντήρησης
◎ Σταθερή και αξιόπιστη απόδοση, ισχυρή ικανότητα κατά των κεραυνών και των παρεμβολών
NYUHZ-FQΕναλλακτικός ρυθμιστής επιπέδου πλεύσης Τεχνικές παραμέτρους
| Πρότυπο προϊόντος | NYUHZ-FQ |
| Τυπική εφαρμογή | Μέτρηση επιπέδου υγρού |
| Υλικό πλεύσης | Φ4, PP, 304, PTFE |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20~+70°C |
| Μέση θερμοκρασία | -20~+125°C |
| Έξοδος σήματος | 4-20mA, SPDT |
| Πίεση διαδικασίας | -0,1 έως 2,0 MPa |
| Μέση πυκνότητα | 00,5-2,0g/cm3 |
| Μέση ιξώδες | ≤ 0,05 Pa.S. |
| Σύνδεση διαδικασίας | Φλάντζες, νήματα |
| Επίπεδο προστασίας | IP65, IP67, IP68 (προαιρετικό) |
| Ασφάλεια από εκρήξεις | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (περισσότερες λεπτομέρειες στο πιστοποιητικό) |
Σημείωση: Τα προϊόντα μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις ειδικές απαιτήσεις των χρηστών.
NYUHZ-FQΕναλλακτικός ρυθμιστής επιπέδου πλεύσηςΣυνδεδεμένες εικόνες
![]()
![]()