|
|
| Ονομασία μάρκας: | NUOYING |
| Αριθμός μοντέλου: | NYSP-M17 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | $320~$380/pc |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 τεμάχια το μήνα |
NYSP-M17 Ανεξάρτητος από συντήρηση 24VDC RF Admittance Level Transmitter με μονωμένο εύκαμπτο καλώδιο ανιχνευτή
NYSP-M17 Ανεξάρτητος από συντήρηση 24VDC RF Admittance Level Transmitter Περιγραφή προϊόντος
Ο μετρητής στάθμης RF admittance είναι ένα προϊόν συνεχούς μέτρησης στάθμης βασισμένο στην αρχή της ραδιοσυχνότητας admittance. Το προϊόν έχει τα πλεονεκτήματα της υψηλής σταθερότητας, της υψηλής ευαισθησίας και της ευρείας εφαρμογής. Σε σύγκριση με τον παραδοσιακό χωρητικό μετρητή στάθμης, ο αρθρωτός σχεδιασμός μπορεί να πραγματοποιήσει τη ρύθμιση του οργάνου συνοπτικά και βολικά. Μόλις ολοκληρωθεί η ρύθμιση, μπορεί να χρησιμοποιηθεί κανονικά και να είναι ανεξάρτητος από συντήρηση για όλη τη ζωή. Επιτρέπει στους χρήστες να κατανοούν διαισθητικά τη λειτουργία του εξοπλισμού και να αντιμετωπίζουν προβλήματα έγκαιρα, ως ασφαλής και αξιόπιστος σε πολύπλοκα βιομηχανικά πεδία.
NYSP-M17 Ανεξάρτητος από συντήρηση 24VDC RF Admittance Level Transmitter Χαρακτηριστικά Σχεδιασμού
1. Αντι-κολλητικό υλικό: ο μοναδικός σχεδιασμός κυκλώματος Driving-Shield βελτιώνει την ικανότητα αντι-κολλητικού υλικού
2. Εύρος λειτουργίας τροφοδοσίας: 13 ~ 35VDC
3. Κατάλληλο για περιβάλλοντα υψηλής θερμοκρασίας, υψηλής πίεσης και διαβρωτικά
4. Δεν επηρεάζεται από θόρυβο, σκόνη, ομίχλη και αλλαγές στη θερμοκρασία
5. Χωρίς τυφλή απόσταση, ιδανικό για διαφορετικές δεξαμενές
6. Οικονομικό για μεγάλες δεξαμενές
NYSP-M17 Ανεξάρτητος από συντήρηση 24VDC RF Admittance Level TransmitterΤεχνικές Παράμετροι
| Μοντέλο προϊόντος | NYSP-M17 |
| Τυπική εφαρμογή |
Διαβρωτικά, αγώγιμα και παχύρρευστα υγρά |
| Τύπος ανιχνευτή | Μονωμένο εύκαμπτο καλώδιο PTFE, 304 (προαιρετικό) |
| Εύρος μέτρησης | 3m, 20m |
| Τροφοδοσία | 24VDC |
| Θερμοκρασία μέσου | -40~+140°C |
| Σύνδεση διεργασίας |
3/4" BSPT σπείρωμα (στάνταρ) φλάντζα βάση (προαιρετικό) |
| Πίεση διεργασίας | -0.1~4.0MPa |
| Βαθμός προστασίας | IP67 έκρηξη |
| Βαθμός αντιεκρηκτικής προστασίας | Exia II CT6 (προαιρετικό) |
| Έξοδος σήματος | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Ηλεκτρική διεπαφή | M20*1.5, ½"NPT |
Σημείωση: Τα προϊόντα μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις ειδικές απαιτήσεις των χρηστών.
NYSP-M17 Ανεξάρτητος από συντήρηση 24VDC RF Admittance Level Transmitter Σχετικές εικόνες
![]()
![]()